Bul. Sv. Cara Konstantina 80-86,
18000 Niš
tel/fax: +381 (0)18/575 545
+381 (0)18/217 125
www.tagor.rs »
05.05.2012.

Conrad distribucija

Tagor Electronic je postao zvanični distributer Conrad proizvoda za tržište Srbije
21.11.2011.

ANALOG DEVICES solutions

TAGOR electronic je, u saradnji sa partnerom SILICA Slovenia i renomiranim proizvodjacem elektronskih komponenti, firmom ANALOG DEVICES, 3.nov.2011. u Hotelu Zira u Beogradu, organizovao strucni seminar
28.10.2011.

Obavestenje o NI PXI testnoj stanici

Tagor electronic je na National Instruments konferenciji ‘NIDays 2011’ u Beogradu prezentovao univerzalnu testnu stanicu za automatsko funkcionalno testiranje elektronskih sklopova.

Kontakt

Početna » Kontakt

 

Komercijala:

Olivera Stojković, dipl.ing.el.
olivera.stojkovic@tagor.rs

Dobrica Mihajlović, dipl.ing.el.
dobrica.mihajlovic@tagor.rs

Marina Petrovic, dipl.ing.el.
marina.petrovic@tagor.rs

Dragan Jovanovic, ing.el.
dragan.jovanovic@tagor.rs
   
Maja Milosavljević, dipl.ing.el.
maja.milosavljevic@tagor.rs

 

Magacin i logistika:

Novica Radojevic
novica.radojevic@tagor.rs


 

IT sektor:

Nebojša Icić, ing.el.
nebojsa.icic@tagor.rs


Admin. i fin. služba:

Maja Donkov, dipl.ecc.
maja.donkov@tagor.rs

Nevena Vidojković
nevena.vidojkovic@tagor.rs

Zamenik direktora:

Tamara Jovanović, dipl.ing.el.
tamara.jovanovic@tagor.rs

Direktor:

Goran Jovanović, dipl.ing.el.
tagor@eunet.rs

 

Copyright © 2010 Tagor.com